Notice: getimagesize(): Read error! in /var/www/clients/client13/web23/web/catalog/model/tool/image.php on line 14 ATLAS İTALYAN DAİRE GİRİŞİ ÜÇLÜ SU ARITMA CİHAZI
ATLAS İTALYAN DAİRE GİRİŞİ ÜÇLÜ SU ARITMA CİHAZI

ATLAS İTALYAN DAİRE GİRİŞİ ÜÇLÜ SU ARITMA CİHAZI

549,00TL
Ürün Kodu: WEB.YP.022
Stok 10
Görüntülendi 130 defa

Ürün Açıklaması

ATLAS İTALYAN DAİRE GİRİŞİ ÜÇLÜ  FİLTRELERİ İLE BİRLİKTE GÖNDERİLİR.

AŞAMALAR 

1- Sediment Filtre 5 Micron

2-Slüfoz kireç önleyici  Filtre

3-Blok Karbon Filtre

Şebeke ve kuyu sularının arıtımı ve filtrasyonunda kullanılan 3 kademeli arıtma cihazı ile tüm dairede kullanılan su, tek bir cihazla arıtılmakta, evinizin bütün musluklarından arıtılmış su akmaktadır.

Birinci kademede yer alan atlas (italyan) yıkanabilir tortu filtresi, suyun bulanıklık, askıda katı madde, tortu giderimini sağlar. İkinci kademede yer alan Shell kap-Slüfoz filtre ise suda bulunan kirecin kısmen iyileştirilmesini sağlar. Üçüncü aşama blok karbon filtre suda bulunan kötü tat ve kokunun giderimini sağlar.  Tesisata ve evin tüm musluklarına dağılan suyun içindeki tortular 5 micron hassasiyetine kadar tutulduğu gibi ayrca kirecin de kısmen giderilmi olur.

Profesyonel teknik servis ihtiyac duymadan, kolaylıkla kurulabilir, sökülebilir. Çok az yer kaplar. Şehir şebeke ve kuyu sularında kullanımı uygundur.

Özellikle, şebeke hatlarını koruma, kazan ve depoları korumak ayrıca çamaşır ve bulaşık makinelerini korumak için idealdir.Daire tipi olması, suyun daireye ilk giriş yaptığı boru hattına takılabileceği anlamına gelmektedir.

Max. çalışma basıncı : 8 bar

Max. çalışma sıcaklığı: 45 C

Filtreler kullanım miktarına göre, ortalama 6 ayda bir değişmekte, teknik servis ihtiyacı duyulmadan, kullanıcı tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir. 

Yedek filtre fiyatlarına sitemizin Filtre Sarf Malzemeler bölümünden ulaşabilir, dilerseniz derhal sipariş geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.