ASU VERA DYNAMIC DİREK AKIŞ 500 GPD SU ARITMA CİHAZI

ASU VERA DYNAMIC DİREK AKIŞ 500 GPD SU ARITMA CİHAZI

2.299,00TL 2.499,00TL -8%
Ürün Kodu: WEB.APL.105
Stok 10
Görüntülendi 234 defa

Ürün Açıklaması

500 GPD - 1800 LT/GÜN KAPASITELI REVERSE OSMOSIS SU ARITMA SISTEMIDIR.  EKONOMIK OLAN BU SISTEM TICARI IŞ YERLERI VE EV UYGULAMALARI IÇIN GELIŞTIRILMIŞTIR. İMALATHANELER, RESTORANLAR, GIDA ENDÜSTRISI, ALIŞVERIŞ MERKEZLERI, OKULLAR VE OTELLER IÇIN DE UYGUNDUR.

500 GPD SU ARITMA CIHAZI, SUYUN HEM TADINI, HEM DE KALITESINI ARTTIRIR. KLOR'U %99 ORANINDA FILTRELEDIĞI GIBI, FARK EDILEBILECEK KOKU VE TORTUYU DA GIDERIR. AYNI ZAMANDA SUDA BULUNABILECEK KIRLETICILERDEN KURŞUN, BAKIR, BARYUM, KROM, CIVA, SODYUM, FLUORID, NITRAT, NITRIT VE SELENYUM GIBI MADDELERI DE SÜZER.

ÖZELLIKLERI:

* 10" MAT BEYAZ HOUSING (2 ADET)
* 10” ŞEFFAF HOUSING (1 ADET)
* 500 GPD MEMBRAN
* MANOMETRE (10 BAR)
* 500 GPD POMPA VE ADAPTÖR
* LUX MUSLUK
 

1.AŞAMA: 5 MIKRON SPUN FILTRE; GÖZLE GÖRÜLEBILEN TÜM KIRI, PASI VE KUM PARÇACIKLARINI GIDERIR.

2.AŞAMA: BLOK KARBON FILTRE; KLORUN VE ORGANIK KIMYASALLARIN %99’ UNU ALIR.TAT, KOKU VE RENK GIDERIR.

3.AŞAMA: 1 MIKRON SPUN FILTRE; SUYU MEMBRANDAN ÖNCE 1 MIKRON SEVIYESINDE SÜZEREK MEMBRANIN KAPASITESINI ARTIRIR, ÖMRÜNÜ UZATIR.

4.AŞAMA: 300 GPD RO MEMBRAN FILTRE; SUDAKI MIKROBIYOLOJIK VE KIMYASAL ARITIMI GERÇEKLEŞTIRIR. GÖZENEKLERI 1 MILIMETRENIN ON MILYONDA BIRI KÜÇÜKLÜĞÜNDE YARI GEÇIRGEN BIR ZAR FILTREDIR. SUYU MOLEKÜL DÜZEYINDE FILTRE EDER SUDA BULUNAN MIKROPLARI, BAKTERILERI, AĞIR METALLERI SUYA SERTLIK VEREN MINERALLERI VE TÜM ZARARLI MADDELERI ARITIR. SUYU SAĞLIKLI, YUMUŞAK, MINERAL DENGELI BIR HALE GETIRIR.

5.AŞAMA: INLINE POST KARBON FILTRE; HINDISTAN CEVIZI KABUĞUNDAN GELIŞTIRILMIŞTIR. INLINE POST KARBON FILTRE SUYA BELLI BIR TAT VE IÇIM KALITESI VEREREK SUYU IÇIME HAZIR HALE GETIRIR.

ÖNEMLI NOT: CIHAZ KAPASITELERI, LABARATUVAR ORTAMINDA BELIRLI KOŞULLARDA  YAPILAN TEST SONUÇLARINA GÖRE BELIRTILMIŞTIR. KAPASITELER, FILTRENIN KULLANILACAĞI NOKTADAKI SUYUN ÖZELLIKLERINE VE KULLANIM NOKTASINDAKI SU BASINCINA GÖRE DEĞIŞIKLIK GÖSTEREBILIR

.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.