Notice: getimagesize(): Read error! in /var/www/clients/client13/web23/web/catalog/model/tool/image.php on line 14 FİLTRELER TEKLİ SATIŞ
Izgara Görünümü:
Hızlı Bakış

10 INC 1 MİCRON SEDİMENT FİLTRE

19,00TL

Standart Tezgahaltı Cihazlar için 1 mikron hassasiyetinde, Sediment Filtre. Giriş, şeffaf housinge takılır. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 4 - 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine kon..

Hızlı Bakış

10 INC 5 MİCRON SEDİMENT FİLTRE

19,00TL

Standart Tezgahaltı Cihazlar için 5 mikron hassasiyetinde, Sediment Filtre. Giriş, şeffaf housinge takılır. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 4 - 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine ko..

Hızlı Bakış

10 INC BLOK KARBON FİLTRE

19,00TL

10" Blok Karbon Filtre. Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 4 - 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing..

Hızlı Bakış

10 INC GRANUL AKTİF KARBON (GAC) FİLTRE

27,00TL

10" Granül Aktif Karbon Filtre. Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir.  Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 4 - 6 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı i..

Hızlı Bakış

10 INC YIKANABİLİR FİLTRE SU ARITMA FİLTRESİ

29,00TL

10" boyutundadır.  Yıkanabilir filtre sudaki kir kum ve tortuyu tutar. Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği (bulanıklık)  giderir. ..

Hızlı Bakış

3IN1 SONPOST MİNERAL ALKALİ FİLTRE

49,00TL

Son Post Karbon + Mineral + Alkali  Üç özellik tek filtrede Servis Ömrü 1 Yıl  ..

Hızlı Bakış

75 - 80 GPD REVERSE OSMOZ MEMBRAN

65,00TL

75 - 80 GPD Reverse Osmoz Membran..

Hızlı Bakış

ALKALİ FİLTRE

29,00TL

Tüm su arıtma cihazlarına uyumlu , kolaylıkla monte edilebilen ph-alkali filtre. Bu filtre ile arıtılmış sağlıklı içme suyunuzun kalitesini mineral zenginlikle daha da yükselteceksiniz...

Hızlı Bakış

FİLMTEC TW 1812 75 GPD MEMBRAN

149,00TL

Filmtec TW 1812 75 GPD Reverse Osmosis Membran.Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 2 yıldır. Filtre değişimi oldukça kolaydır...

Hızlı Bakış

INFRARED DETOX FİLTRE

39,00TL

Detox filtre olarak da bilinen Far Infrared su arıtma filtresi Vücuttaki su moleküllerini aktive eder Vücuttaki oksijen oranını yükseltir Kandaki yağları, kimyevi maddeleri ve toksinleri ısıtır ve atar (detoks etki), böylece kan akışını düzenler,Asit oraını düşürerek vücuttaki asit dengesini düzenler. Bunları 4 ila 1000 mikron arası dalgaboyundaki..

Hızlı Bakış

LG 80 GPD MEMBRAN

89,00TL

LG TWRO-1812-80 Membran..

Hızlı Bakış

MERLİN BLOK KARBON

299,00TL

Merlin Blok Karbon..

Hızlı Bakış

MERLİN MEMBRAN

1.299,00TL

Merlin Membran..

Hızlı Bakış

MERLİN POST KARBON

239,00TL

Merlin Post Karbon..

Hızlı Bakış

MİNERAL FİLTRE

29,00TL

Mineral Filtre Standart tezgahaltı cihazlara uyumlu , kolaylıkla monte edilebilen mineral filtre . Bu set ile arıtılmış sağlıklı içme suyunuzun kalitesini mineral zenginlikle daha da yükselteceksiniz.  ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)